Labas, meile!

Aš raitojuos rankoves tau papasakot apie gruodžio mėnesį, o tu siurbčiok kavą/arbatą ar kokį ten gėrimą mėgsti ir tiesiog dėkis visa tai į galvą. Važiuojam!

Svarbiausi astrologiniai įvykiai gruodžio mėnesį (screenshot!):

Gruodžio 1: baigiasi Neptūno retrogradas

Gruodžio 4: Jaunatis šaulyje

Gruodžio 13: Merkurijus pereina į ožiaragį

Gruodžio 19: Pilnatis dvyniuose

Gruodžio 19: prasideda Veneros retrogradas

Gruodžio 21: Saulė pereina į ožiaragį

Ką čia reiškia? Na, pats mėnuo prasidės puikiai, su Neptūnu pradedančiu suktis į priekį. Anas sukosi atbuliniu jau nuo birželio. Ir tuo metu mes dirbome su savimi, na, jei nedirbai – tai Visata paserviravo žuvų gręžtis į save atgal ir atsiliepti į savo svajones. Pradėjom suvokti ką daryti, kad mūsų svajonės pildytųsi. Nelabai kaip pavykdavo manifestuoti, bet žiūrėk – su pasąmone pilna limituojančių įsitikinimų, nelabai ir primanifestuosi, todėl šis laikas buvo nuostabus savirefleksijai ir rovimui lauk to, ką savyje radai. Dabar, kai Neptūnas pradės suktis taip, kaip priklauso, po truputį imsime grįžti į senas vėžias visame tame, kas liečia mūsų svajones, deliuzijas, idealistiškumą. Pasidarys lengviau manifestuoti ir dalykai bus aiškesni. Kol Neptūnas bus šešėlinėje fazėje (kadangi planetos nepradeda suktis staigiai į kitą pusę, pagalvok kokia inercija!), iki kovo mėnesio dar gali vilktis emocinis nestabilumas, kuris smarkiausiai bus išgyvenamas gruodžio mėmesį. Ką daryti? Sąmoningai versk save medituoti, ieškok sveikų nerimo malšinimo būdų. Prisižiūrėk, kad nepradėtum vartoti alkoholio ar kitų medžiagų neadekvačiais kiekiais, juk nori saugoti save. Šiaip ar taip, jeigu pastaruosius pusę metų dirbai su savimi, dabar galėsi atsipūsti ir pasidžiaugti savo darbo vaisiais. Taip, išbandymukas vienas kitas bus, bet, ei. Kada gyvenimas buvo nuobodus?

Toliau mums labai svarbios yra Mėnulio fazės. Jeigu sektum mane instagram, pamatytum – prieš kiekvieną jaunatį ir pilnatį reguliuoju eismą kokius ritualus atliksim. Pirma, tai jaunatis gruodžio 4 bus apie naujovių manifestaciją. Kurioje gyvenimo srityje paprašytum gausos? Tai va, būtent apie tai ir bus ši diena. Atsimink parašyti laišką sau/Visatai apie tai, ko norėtum! Nenustebk, jei reikalai ims klostytis visiškai keistom aplinkybėm, kadangi kartu su jaunatimi turėsim ir Saulės užtemimą, kuris “uždarys” užtemimų sezoną šiems metams. Saulės užtemimo metu mes tiesiog būnam kiek impulsyvesni, o turint omeny, kad visa tai vyksta šaulio ženkle – tikėkis ne tik savo, bet ir Visatos impulsyvumo, bet, kad ir kas benutiktų – viskas į naudą, šaulio energija yra per daug pripildyta gausos, kad tave skriaustų. Dalykai vyksta dėl tavęs, ne tau.

Gruodžio 13-tą Merkurijus pereina į ožiaragio ženklą. Merkurijus yra apie tai, kaip suprantam informaciją, per kokius ten filtrus ją pervarom ir kaip išreiškiam save. Kolektyviškai, visi nuo gruodžio vidurio pasidarysim labai apskaičiuoti, pirma galvojantys apie praktiškumą, naudą, atsargiau rinksim žodžius, kad tik nesusigadinti reputacijos. Šiuo laikotarpiu paaiškės kas iš tiesų yra autoritetai, kas turi realios, apčiuopiamos naudos. Jokie vėjavaikiškumai nebedarys įspūdžio, kadangi norėsim visko aiškiai, keliais žodžiais, kokybiškai. Šaunus metas planuoti kitų metų biudžetą, darbus, įsivertinti ką ir kiek per metus nuveikėme, kur galėtumėm pasistengti labiau kitais metais.

Už beveik savaitės – gruodžio 19-tą, turėsim nenormaliai galingą pilnatį. Kodėl ji tokia? Nes prasidės Veneros retrogradas kartu su ja. Šis gruodis bus intensyvus mėnuo, tik… Mes įpratę, nes realiai visi metai kažkokie kosminiai buvo. Tai su šia pilnatimi mes absoliučiai turime išbūti su savimi ir leisti lauk viską, ką turime limituojančio savo galvoje apie santykį su kitu žmogumi. Įsivaizduok, esi pačiuose nuostabiausiuose santykiuose, tavo partneris tave supranta, myli taip, kaip tau reikia, palaikote vienas kitą, tiesiog – ramu. Kas blogiausio gali nutikti? Tai va, kai išlys lauk, kad ir pačios kvailiausios idėjos, scenarijai, žinok – tai tavo limituojantys įsitikinimai, neleidžiantys tau susikurti ir išlaikyti visiškos ramybės savo romantiniuose (ir net nebūtinai romantiniuose!) santykiuose. Tos istorijos yra išmoktos, matytos, girdėtos, susigalvotos kaip apsaugos mechanizmas. Ką darom? Išjaučiam ir paleidžiam pilnaties paleidimo ritualo metu. O tada kasdien kuriame pozityvius, atsvarinius vaizdinius ir įsitikinimus į temą.

Veneros retrogradas nuo gruodžio 19-tos iki sausio 29-tos už plaukų temps mus žiūrėti sau į vidų į santykį su savo pinigais, saviverte, santykiais per pasikartojančias situacijas su žmonėmis, stambiais akmenim ant finansų kelio. Tik tu nebijok, vaje. Labai liuks, kai visata mums aiškiai parodo kas yra negerai. Nes pagalvok, juk galime tada kažką keisti, aiškiai matome ką keisti, kai vanoja pasikartojantys įvykiai. O ką išmoksi, ant pečių nenešiosi, ane? Tai šiuo metu pasirinkimas bus tavo – sėdėt vienoj vietoj ir nieko nedaryt, tik skųstis, jog viskas eina velniop ar sukąstais dantimis pasižiūrėt į situacijas ir užpildyt spragas tame, kaip supranti, jauti ir elgiesi su savimi, kitais žmonėmis ir pinigais. Rinktis tau, meile.

Ir toks paskutinis didesnis įvykis gruodį – Saulė pereina į ožiaragį gruodžio 21-ą dieną. Ką veikt? Panašiai kaip ir su Merkurijumi – peržvelgti ką išmokai per metus, kur norėtum patobulėti per ateinančius, preliminariai pasiplanuoti kitus metus. Ožiaragis aria, kopia karjeros laiptais ir lipa per galvas, kai reikia. Tik tas lipimas per galvas yra labai subtilus – jis duoda tai, ką jaučia ir mato, kad kitam reikia, o tada pasiima atgal tai, kas jam priklauso už tą pagalbą. Tai va toks ego bus, kol turėsime ožiaragio sezoną. Per šaulio sezoną išlaidavom, džiaugėmės gyvenimu tokiu, koks jis yra (bet juk normalu, kad tokia tema prieškalėdiniam laikotarpy, ane?), o per ožiaragio sezoną galvosim apie gyvenimą, darbą, pinigus. Imsime matyti kam iš tiesų norime skirti savo laiką, kur investuoti savo energiją. Jei klausi, tai aš sakau, kad gruodis šiais metais yra tobulas mėnuo investicijoms į save, mokymuisi kažko naujo, nusileidimui ant žemės ir suvokimui, kad gal iš tikrųjų… Ne viską išmanai ir yra kur tobulėti.

O tau kirba kažkas galvoje, kad reikėtų gal ko pasimokyti? Pakomentuok! Žinok skaitysiu komentarus!

Ir jeigu jau parašei komentarą, ateik pacekavot apie Mėnulio ritualus, ezoteriką, pasąmonę ir visokius tokius reikalus žmonių kalba čia – instagram.com/gyva.ezoterika

Na ir jeigu norėtum pastatyt mums kavos vieną kartą per mėnesį (o gal net visą torčiuką, klausyk?) ir kiekvieną pirmadienį už tai sužinoti apie daugiau savaitės astrologinių įvykių (tranzitų), ateik čia – patreon.com/gyvaezoterika

Ai, o kas aš čia tokia, kad tave meile vadinu? Tavo mėgstamiausia astrologė ir tarologė. Vardu Viktorija, užsiimu Vakarų astrologija, astro moksliukams – šventai naudoju Placidus būstų sistemą. Kasdien keliauju per tavo pasąmonės koridorius ir visiškai be gėdos jausmo raunu lauk tavo skaudulius iš ten ir padedu juos atpažinus transformuoti į stiprybes. Gi raganos tai ir turi veikti, ane? Daugiau susipažinsim mano instagram.com/gyva.ezoterika , tai ateik! Laukiu tavęs!

Jei jums patinka mūsų straipsniai, prašau paremkite mus. Ačiū!