Nereikia būti astrologu, kad suprasti, jog papuolėme į tikrą chaosą ir šiuo metu kaip niekada reikalinga vidinė rimtis, nes žūsta mūsų broliai ir seserys. Tuo tarpu kiti kaip pasiutę pliekiasi socialiniuose tinkluose. Būkite budrus ir pasistenkite suprasti, kas už viso šito slypi ir iš to pelnosi bei turi naudos. Matydami kuo platesnį visos situacijos vaizdą, pasistenkite atsakyti į šį klausimą.

Rusijos karinės invazijos į Ukrainą diena (vasario 24) yra paženklinta tikslaus Marso ir Veneros susijungimo. Marsas itin stiprus ir ryžtingas, tikras generolas, tačiau Venera nepatenkinta. Tai derinys dramoms ir diplomatijos trūkumui. Todėl išlikite savo viduje tvirti ir nepasiduokite sumaiščiai. Atidžiai stebėkite situaciją, nepasiduokite populizmui, dezinformacijai ir kuo anksčiau identifikuokite manipuliaciją Jūsų jausmais bei mintimis. Nepalaikykite karinio egregoro savo pykčiu ar baimėmis, skleiskite geranorišką valią ir ryžtą bei taiką.

Taip pat reikia paminėti, kad vasario 24 dieną prie Marso ir Veneros buvo prisijungusi tolimoji planeta Plutonas. Tolimosios planetos susijusios su tam tikrais nepaaiškinamais dalykais. Nepaisant, kad apie tai buvo daug kalbama, ši invazija daug kam buvo labai netikėta, man irgi. Kitos planetos pakankamai gerai išsidėsčiusios. Jupiteris atsakingas už dvasinį įkvėpimą – stiprus, Saturnas atsakingas už svarbų ir sunkų darbą taip pat stiprus. Galu gale puiki Saulės ir Jupiterio jungtis Žuvyse yra skirta dvasiniam prabudimui bei įvairiai veiklai susijusiai su dvasingumu.

Kovo 6 diena yra ta, kuomet Marsas atkeliauja į Vandenio ženklą ir jungiasi su Venera, Saturnu ir Merkurijumi. Nekokia diena romantikai, santuokai, piršlyboms ir pan. Tai augančios fizinės įtampos diena, sudėtinga visiems, kurie trokšta keršto. Dėl to, kad šaunusis generolas Marsas Vandenio ženkle su Saturnu yra nepajėgus spręsti rimtus konfliktus. Ši įtampa pamažu augs ir turėtų pasiekti savo piką per tikslią Marso ir Saturno jungties dieną, t.y. balandžio 3 d. Šis derinys sudėtingas visiems, kurie jį turi savo horoskope arba tiems, kurie nuolat patiria fizines traumas ar skausmą, Tai iššūkių kupinas etapas visiems Vandeniams. Šis laikas pareikalaus paplušėti iš peties, svarbiausia neperspausti. Marsą ir Saturną kartu įprastai tenka matyti pas tuos žmones horoskope, kurie dirba įtemptą darbą ir yra priversti išsiugdyti geležinę ištvermę.

Įdomu tai, kad Marso ir Veneros jungtis kovo mėnesį ne tik pereina į sekantį Vandenio ženklą, bet ir išsilaikys ten kartu visą kovo mėnesį. Pasistenkite kuo mažiau dramatizuoti ir pamatykite to, kas vyksta aplink esmę. Nes dar vis tęsiasi taip vadinama „Kala Sarpa“ joga, kurios metu visos planetos atsiduria tarp mėnulio mazgų Rahu ir Ketu. Demono galva Rahu ryja visas planetas, kelia chaosą ir sumaištį, skatina įvairias baimes. Kad nebūtume užstrigę, turime išsivaduoti iš šių baimių, pripažinti tai, ko nenorime ir imtis to, kas atrodytų nepatogu. Tai būtina mūsų augimui. Galu gale šioje jogoje esančios planetos kovo pradžioje yra stiprios, padedančios viską išspręsti, tereikia valios ir atkaklumo.

Nuo kovo 10 iki 19 dienos Merkurijus, atsakingas už draugystę, verslą, administracinę veiklą, taisykles bus silpniausias koks tik gali būti. Dėl to tai ne pats geriausias laikas įvairiems verslams vystyti, pasirašinėti sutartis, geriau pasistenkite nesipykti su savo draugais, partneriais, bendradarbiais, nereikalauti iš jų to, ko jie negali pasiūlyti. Galbūt tai ne pats palankiausias derinys visiems besimokantiems, nes yra pavojus tapti per daug išsiblaškiusiems ir negebėti susikaupti. Nuo kovo 19 dienos iki pat kovo pabaigos verslusis Merkurijus bus sudegintas Saulės ir piktas. Pavasaris, saulė kyla vis aukščiau, sunkiau išsėdėti mokyklos suole . Kita vertus tomis dienomis netoli Merkurijaus esantis Jupiteris skatina puoselėti dvasią pakylėjančias draugystes, sutikti savo dvasinius mokytojus, įgyti dvasinių žinių.

Šiuo sudėtingu laikotarpiu linkiu išlikti tvirtiems, sugebėti atskirti grūdus nuo pelų, matyti kuo platesnį pasaulio vaizdą, gebėti įžvelgti tikrąsias gilumines visko, kas vyksta dabar priežastis. Visada rinkitės dvasios įstatymus ir prioritetus, kurie yra aukščiau žmonių sukurtų taisyklių. Tai daro sielą kilnią ir pabrėžia jos nemirtingumą.

Parengė Lina Šmatavičiūtė, klasikinės vedinės astrologijos atstovė, viena pirmųjų Ernst Wilhelm mokinių Lietuvoje. Daugiau informacijos apie astrologiją ir Liną Šmatavičiūtę rasite: https://astrosielai.lt/

Jei jums patinka mūsų straipsniai, prašau paremkite mus. Ačiū!