Lina Šmatavičiūtė, klasikinės vedinės astrologijos atstovė, viena pirmųjų Ernst Wilhelm mokinių Lietuvoje.

Ko tikėtis lapkričio mėnesį, remiantis planetų išsidėstymu danguje?

  • Lapkričio 5 dieną Skorpiono ženkle įvyks Mėnulio jaunatis. Pirmieji trys Skorpiono laipsniai Mėnuliui yra labai pavojingi ypač, kai netoliese stiprus Marsas. Tuomet formuojasi planetų joga pavadinimu „Chandra Mangala“, kuri dažnai trukdo palaikyti gražius santykius su savo mama. Mėnulis su Marsu būdami kartu pasižymi kategoriškumu, kantrybės trūkumu, noru viską apskaičiuoti ir gauti tikslius atsakymus „taip“ arba „ne“. Todėl galvokite, ką kalbate, kad neįžeistumėte savo mamų. Juo labiau, kad Marsas tuo metu bus Saulės sudegintas, t.y. piktas, o Mėnulis aklas. Šią dieną geriausia paskirti vidinės ramybės puoselėjimui ir palaikymui. Lapkričio 4 – 6 dienos yra padidėjusio jautrumo laikas su polinkiu perspausti ar persistengti ten, kur nereikia.
  • Venera lapkričio 6 dieną atkeliaus į Ožiaragio ženklą ir išbus ten visą mėnesį, suteikdama galimybes trokštantiems rimtų meilės santykių su įsipareigojimais. Venera svečiuosis pas Ožiaragio valdovą Saturną, kurio dėka ji tampa labai sąžininga, atsakinga, ištikima ir linkusi įsipareigoti. Tai palankus laikas poroms, stovinčioms tie skyrybų slenksčiu, padirbėti santykių srityje. Veneros valdovas Saturnas tuo metu bus Vandenio ženkle, kas suteikia jam stiprybės, dėl to neišvengiamai visos pastangos meilės srityje duos norimų vaisių. Klasikinėje Jyotish astrologijoje Venera yra santuokos planeta, o vyrui – žmona.
  • Lapkričio 6 – 17 dienos ne pačios geriausios verslininkams dėl Mėnulio ir Merkurijaus, dviejų planetų verslininkių išsidėstymo ženkluose. Dirbantiems vadovaujančius darbus teks itin daug plušėti, užsiimti įvairiomis analizėmis ir daug gilintis savo veiklos srityje. Nes tuo metu Saulė, Marsas ir Merkurijus bus Skorpiono ženkle, kuris palankus nerti į gelmę, užsidaryti ir netgi kurį laiką atsiriboti, kol nebus išspręstos visos problemos. Geras laikas tiems, kas atlieka įvairius tyrimus, rašo mokslinius darbus. Na o visiems tai puikus metas ugdytis atsparumą ir ištvermę, kuo ir pasižymi Skorpionas.
  • Lapkričio 19 dieną vyks dalinis mėnulio užtemimas, kuris Lietuvoje nebus matomas. Tą dieną galime tapti jautresni nei įprasta, nes Saulė bus Skorpiono ženkle, o Mėnulis Jaučio ženkle. Šie du ženklai yra susiję su emociniu ir finansiniu saugumu. Kuomet esame ramūs savo viduje, tuomet mums visko pakanka. Kuomet jaučiame finansinį saugumą, galime apmokėti visas sąskaitas ir net daugiau, tuomet jaučiamės gerai. Užtemimai yra pats geriausias laikas meditacijai, atsiskyrimui ir ramiam pabuvimui su savimi. Jautresniems žmonėms mėnulio užtemimai, kurie visada vyksta per pilnatį yra savotiškas iššūkis.
  • Lapkričio 23 dieną Saulė atkeliauja į Šaulio ženklą. Tai puikus metams visiems filosofams, dvasiniams ieškotojams ir kariams prisiminti savo praeitų gyvenimų patirtis. Tuo metu Saulė svečiuosis šalia Ketu, kuris ne tik susijęs su praeitais gyvenimais, bet ir dvasiniu išsilaisvinimu, remiantis senovės išminčiaus Jaimini sutromis. Šaulio ženkle Saulė tampa itin pakylėta savo dvasia, mąstysena ir aktyvia veikla, nes tai vyriškas ugnies ženklas. Pats tas laikas siekti kilnių dvasinių tikslų, klausytis išminčių ir filosofų, rinktis aukštojo mokslo studijas, ruoštis piligriminėms kelionėms. Tik pasistenkite kuo mažiau abejoti, nes Saulė šalia Ketu visada turi polinkį abejonėms. Paskutinėmis lapkričio dienomis tikėčiausi visuotinio dvasinio pakylėjimo. Tai laikas taurumui ir atsinaujinusių dvasinių idealų tvirtybei. Šiomis dienomis Jūsų tikėjimas Aukščiausiąja Sąmone taps gerokai tvirtesnis nei anksčiau.

Parengė Lina Šmatavičiūtė

Daugiau informacijos apie astrologiją ir Liną Šmatavičiūtę rasite: https://astrosielai.lt/

Jei jums patinka mūsų straipsniai, prašau paremkite mus. Ačiū!