Planetų judėjimas leidžia geriau suprasti, tai kas vyksta mūsų viduje ir kaip energiją nukreipti teigiama linkme. Mano apžvalgos skirtos moterims, todėl planetų padėtis pateikiu per moteriškumo prizmę. Šiame tekste rasite astopsichologos įžvalgas 2022 metų sausio mėnesiui.

Sausio 2 dieną 20 valandą 33 minutės prasideda jaunatis ožiaragio zodiako ženkle. 

Ožiaragio ženkle tuo metu bus mėnulis, saulė, retrogradinė venera, plutonas.

Saulė į šią jaunatį įneš aiškumo, konkretumo, minčių apie karjerą, tikslus. Tačiau čia nelieka kūrybos ir spontaniškumo.

Mėnulis gali iškelti vidines programas susijusias su giminės vyrais.

Retrogradinė Venera į jaunatį įneš norą paslėpti emocijas po daug kaukių. Nors jūs viduje tiesiog kunkuliuosite.

Plutonas skatins pažvelgti į kasdienybę ir pradėti keisti įpročius.

Be to per šią jaunatį naudinga išsikelti tikslus visiems ateinantiems 2022 metams. Atminkite, jog tai, kas išreikšta popieriuje žymiai lengviau materializuojasi jūsų realybėje. Nes tik įsivardindamos sau, ko trokštate galite tai turėti. 

Pastaba: neprisiriškite prie savo tikslų. Nes jeigu iškelsite tikslus aukščiau moteriškos prigimties tapsite jų įkaitėmis. Todėl leiskite visatai jus vesti ir pasitikėkite viskuo, kas vyksta gyvenime.

Sausio 2 dieną Merkurijus pereina į vandenio ženklą. Todėl šis laikotarpis palankus mąstyti, kalbėti ir dalintis apie idėjas, kurios orientuotos į ateitį. Tačiau labai gerai pasirinkite, su kokiais žmonėmis norėsite dalintis savo idėjomis. Kadangi, jeigu kitas žmogus yra pesimistiškai nusiteikęs, tada jūsų gyvenimo vizija bus palaikyta „drambliuko svajonėmis“.

Sausio 14 dieną Merkurijus pereina į retrogradinę fazę. Merkurijaus retrogradas bus iki vasario 04 dienos.

Todėl šiuo laikotarpiu rekomenduojama:

  • Nepriimti rimtų sprendimų;
  • Neplanuoti svarbių darbų.

Nes galimos klaidos, strigimai, kuriuos vėliau reikės taisyti.

Laikotarpis palankus peržiūrėti tai, ko nebaigėte anksčiau. Taip pat koreguoti, taisyti dalykus, kuriuos norėtumėte patobulinti.

Sausio 18 dieną Rahu pereina į jaučio zodiako ženklą. 

Laikotarpis sėkmingas moterims, kurios siekia kaupti, statyti. O toms, kurios dirba su savo įsitikinimais palanku peržiūrėti požiūrį į pinigus. Be to naudinga paleisti įsitikinimą, kuris buvo aktyvus Ketu. „Jog tik kenčiant, patiriant įvairias krizes galite tobulėti ir augti.“

Sausio 18 dieną uranas iš retrogradinės fazės pereina į direktyvinę. 

Uranas – tai ezoterikų planeta. Todėl šiuo periodu palanku domėtis saviugda, visatos paslaptimis. Kadangi uranas yra jaučio zodiako ženkle, tai pati visata jau kurį laiką moteris stūma daryti vidinius pokyčius. Nes tam, jog pradėtumėt domėtis savo vidiniu pasauliu, jūsų gyvenimą gali supurtyti įvairios krizės. Tačiau, kad ir kas nutiktų jūsų gyvenime, visada atramos ieškokite savo viduje.

Sausio 20 dieną saulė pereina į vandenio ženklą. 

Todėl šis laikotarpis palankus būti originalioms, eksperimentuoti. Taip pat naudinga susitikti su panašiai mąstančiomis bendramintėmis. Jeigu planuosite susitikimus su bendramintėmis, tuomet geriau  juos organizuoti nuo vasario 4 dienos, kai Merkurijus grįš į direktyvinę savo padėtį. Kadangi retrogradinio Merkurijaus periodu nuo sausio 14 dienos iki vasario 4 dienos gali būti sunkiau rasti bendrą kalbą su žmonėmis.  

Sausio 24 dieną Marsas pereina į ožiaragio ženklą.

Šiuo laikotarpiu jums gali kilti noras prisiimti per daug atsakomybės už kitų žmonių rezultatus. Norėsite daryti viską už kitus, nes galvosite, jog tuos dalykus mokate geriau nei aplinkiniai. Taip pat galite imti dalinti patarimus neprašytos. Tačiau deja, toks elgesys jus pačias įkalins. Jausite daug vidinio skausmo, bei tuštumą. Jeigu skaitydamos atpažinote save ir jau ilgai gyvenate tokioje būsenoje, tada metas peržvelgti savo įsitikinimus, ir padaryti tvarką galvoje.

Sausio 29 dieną Venera pereina į direktyvinę fazę. 

Jeigu retrogradinės Veneros periodu jautėtės nemylima, ar jums trūko vidinės harmonijos. Tada direktyvinės Veneros laikotarpiu palanku ieškoti balanso visose savo gyvenimo srityse. Tačiau balansą rasite tik tada, kai leisite sau jausti visas emocijas, kurios kyla, o ne stengsitės jas nustumti į šoną. Kadangi Venera šiuo metu yra ožiaragio ženkle, tai sako, jog jausmai, emocijos gali būti sukaustytos. Tačiau jūs galite pasirinkti leisti sau jausti viską. Atminkite, jog kol moteris nejaučia ji yra statula, o ne gyva moteris.

Tekstą parengė: Veidotyros ir astropsichologijos specialistė, metodo “Sielos kelias” autorė Edita Brancevičienė.

Daugiau apie Editą: 
Facebook puslapyje: Edita Brancevičienė/ astrologija moterims
Instagram: Edita Brancevičienė/astrologija moterims
El. paštu: e.branceviciene@gmail.com

Jei jums patinka mūsų straipsniai, prašau paremkite mus. Ačiū!