Kala Sarpa – laiko gyvatės joga. Vasario mėnesį tęsiasi taip vadinama Kala Sarpa joga, kuri prasidėjo nuo 2021 m. gruodžio 31 d. ir truks iki 2022 m. balandžio pabaigos. Tai toks planetų derinys, kuomet visos planetos atsiduria tarp mėnulio mazgų Rahu ir Ketu. Planetos tampa tarsi įkalintos tarp Rahu – demono Svarbhanu galvos ir Ketu – demono uodegos. Rahu juda link planetų ir siekia jas praryti, tuo tarpu planetos juda tiesiai į pražiotus demono nasrus.

Tai įtampos kupinas laikas, kuomet daugelyje gyvenimo sričių galime jaustis savotiškai įkalinti, jei neketiname iš esmės keisti savo gyvenimo. Tai itin aktualu visų šiuo metu pasaulyje vykstančių geopolitinių įvykių sraute. Rahu yra revoliucionierius, nesiskaitantis su įprastomis visuomenės taisyklėmis ir normomis. Dėl to žmonija bus priversta priešintis bandymui įdiegti naująją pasaulio tvarką. Kasdieniame gyvenime taip pat laužysime taisykles arba turėsime jas sulaužyti dėl savo asmeninio dvasinio augimo ir aplinkinių gerovės. Svarbiausia nebijoti ir drąsiai stoti į akistatą su nežinomybe. Demono Svarbhanu nasrai šnopuoja dūmais, kurie skleidžia miglą ir klaidina. Atėjo laikas nugalėti vidinius demonus, kuriuos nugalėjus bus nugalėti ir išoriniai demonai. Esminiai gyvenimo pokyčiai susiję su Rahu niekada nebūna sklandūs ir malonūs. Tai savotiškas visos žmonijos esybės supurtymas tam, kad prasidėtų ilgai brendę svarbūs pasikeitimai. Rahu visada susijęs su stipriomis baimėmis, kurias reikia būtinai įveikti. Vienas greičiausių būdų tai padaryti yra nuoširdi iš sielos gelmių sklindanti malda prašanti Viešpaties apsaugos. Pažadinta dvasinė galia spinduliuojanti iš vidaus sunaikina bet kokias baimes ir netinkamus įsitikinimus.

Šios Kala Sarpa jogos fone vyks svarbūs įvykiai tiek pasauliniu mastu, tiek kiekvieno asmeniniame gyvenime. Kokios įvykių eigos galima tikėtis?

Auganti įtampa valdžios struktūrose. Sudėtingas etapas dirbantiems vadovaujantį darbą. Ne pats kūrybiškiausias laikas menininkams. Jau dabar galime stebėti, kaip kai kurių šalių valdantieji bando bėgti ir slėptis arba geriausiu atveju keičia savo dainelę. Tai dėl Saulės esančios Vandenio ženkle kartu su savo stipriu priešu Saturnu, kuris įkalina ir apriboja. Saulė yra karalius, ji susijusi su valdančiaisiais, gebėjimu valdyti, taip pat saviraiška ir kūryba. Saulės ir Saturno derinys yra vienas sudėtingiausių, keliančių daug įtampos dėl įvairių išorinių apribojimų. Toks derinys asmeniniame gimimo horoskope yra kliūtis darniai lyderystei ir veikiau rodo polinkį autoritarizmui. Saulė kartu su Saturnu apriboja nevaržomą kūrybinių idėjų tėkmę, trukdo išreikšti save kaip asmenybę. Todėl vadovavimas ar kūrybinė veikla tam tikrą laiką bus labiau našta nei nauda bent jau iki vasario 18 dienos.

Sudėtinga Mėnulio jaunatis. Iššūkis jautriems žmonėms.

Vasario 1 dieną Vandenio ženkle paeiliui išsirikiuos Saulė, Saturnas ir Mėnulis. Tai jau dvigubas sudėtingas derinys įtakojantis asmenybės saviraišką ir vidinę būseną. Diena, kai protas gali būti itin neramus, o vidinė būsena prislėgta. Geriausia šį laiką skirti meditacijai ir atsipalaidavimui.

Intensyvus laikas visiems besimokantiems.

Tai žinių kartojimo laikas visiems moksliukams, pareikalausiantis daug valios ir pastangų. Ožiaragio ženkle esančiam Merkurijui į nugarą kvėpuos karingas ir sportiškai nusiteikęs Marsas, priversiantis ne tik uoliai stengtis, bet ir pergyventi paskutinę naktį prieš egzaminą.

Aktyvus laikas kuriantiems verslus.

Ožiaragis yra materialus žemės ženklas, siekiantis naujų įsitvirtinimo galimybių. Čia besisvečiuojantys Marsas, Venera ir Merkurijus – puiki galimybė kurti naujus verslus ir viską, kas susiję su materija. Šiomis galimybėmis pasinaudos tie, kurie nebijo iššūkių ir turi tvirtą logiką.

Šiek tiek dramos įsimylėjusių gyvenime

Marsas su Venera gana ilgą laiką bus kartu ir kurstys aistras mylimųjų tarpe. Galite net nepastebėti, kaip tapsite pagrindiniu muilo operos veikėju. Ne pats geriausias laikas pirštis ar tuoktis, ypač vasario 18 dieną. Senuosiuose astrologijos sanskrito tekstuose minima, kad Marsas su Venera reiškia įvairias aistras ir trukdo turėti darnią santuoką.

Puikus laikas dvasiniam augimui

Nuo vasario 19 d. Saulė atkeliaus į Žuvų ženklą, kur bus kartu su pačia dvasingiausia planeta Jupiteriu. Sanskrito tekstuose Jupiteris yra vadinamas guru. Tai laikas ieškoti savo dvasinio kelio, būti dvasiškai įkvėptam ir atsiduoti Kūrėjui. Puikus laikotarpis dvasiniams mokytojams pasidalinti išmintimi. Gerai aplankyti įvairias šventas vietas, tam tikrą laiką praleisti atsiskyrime ar planuoti piligrimines keliones. Žuvys susijusios su dvasiniu išsivadavimu ir tam tikru atsiribojimu nuo pasaulietinės veiklos.

Parengė Lina Šmatavičiūtė, klasikinės vedinės astrologijos atstovė, viena pirmųjų Ernst Wilhelm mokinių Lietuvoje. Daugiau informacijos apie astrologiją ir Liną Šmatavičiūtę rasite: https://astrosielai.lt/

Jei jums patinka mūsų straipsniai, prašau paremkite mus. Ačiū!