Planetų judėjimas leidžia geriau suprasti, tai kas vyksta mūsų viduje ir kaip energiją nukreipti teigiama linkme. Mano apžvalgos skirtos moterims, todėl planetų padėtis pateikiu per moteriškumo prizmę. Šiame tekste rasite astropsichologės įžvalgas spalio mėnesiui.

Spalio 18 dieną 18 valandų 17 minučių merkurijus pereina į direktyvinę fazę. Ir joje bus iki 2022 metų sausio 14 dienos 13 valandų ir 43 minučių. Direktyvinio merkurijaus periodu palanku: ieškoti naujų žinių, mokytis; plėsti kontaktų, pažinčių ratą; keliauti, judėti.

Spalio 20 dieną 16 valandų 56 minutės prasideda pilnatis avino zodiako ženkle. Ši pilnatis kalba apie tai, jog yra dalykų, kurie jau atgyveno. Tačiau vedinos baimės ar priklausomybės vis dar siekiate laikytis senų modelių. Norėdamos pereiti į naują etapą paleiskite, ko jau nebeturite. Ši pilnatis taip pat siunčia žinią, jog norėdamos priimti save nustotumėte vertinti kitas moteris. Kadangi pykdamos ant kitų jūs iš tikro nepriimamate savo moteriškumo. Kitos moterys nėra jūsų konkurentės, ar priešės. Todėl vietoj destrukcijos galite pasirinkti su meile žiūrėti į kitas moteris. Ir žinoma su tokia pačia meile žvelgti į save.

Atminkite, kad vidiniai pokyčiai kiekvienai moteriai ateina skirtingu metu. Todėl vietoj to, kad stebėtumėte kitų kelionę, susitelkite į save.

Spalio 23 dieną saulė pereina į skorpiono ženklą ir jame bus iki lapkričio 21 dienos. Todėl šį laikotarpį galite panaudoti vidiniams pokyčiams. Nes skorpionas simbolizuoja transformaciją. Šiuo periodu palankus metas ne tik daryti vidinius pokyčius, bet ir gilintis į paslaptis ir mistiką.

Spalio 30 dieną 17 valandų 22 minutės marsas pereina į skorpiono ženklą. Jame bus iki gruodžio 13 dienos 11 valandų 52 minutės. Marsas skorpiono ženkle lems, jog dailiosios lyties atstovėms verta savo energiją nukreipti darant seksualines moteriškas praktikas. Kadangi šiuo laikotarpiu seksualinės praktikos bus dar efektyvesnės, nei anksčiau. Palankiausias metas moteriškoms praktikoms nuo spalio 30 dienos iki lapkričio 21 dienos. Kai saulė ir marsas bus skorpiono ženkle. Šiuo laikotarpiu jums taip pat gali kilti noras savo energiją nukreipti studijuojant ezoteriką, gilinantis į pasąmonę. Ar trokštant labiau suprasti, tai kas gilu ir nematoma plika akimi. Kritiniu atveju ši marso pozicija lems per greitus sprendimus ir iš to atsirandančią riziką. Todėl jeigu norite šį etapą išnaudoti pozityviai kreipkite energiją į vidų. Nes jeigu veiksite išorėje, tada marsas įtaką darys per krizines situacijas.

Tekstą parengė: veidotyros ir astropsichologijos specialistė, metodo “sielos kelias” autorė Edita Brancevičienė.

Facebook: Edita Brancevičienė/ astrologija moterims
Instagram: Edita Brancevičienė/astrologija moterims
El. paštas: e.branceviciene@gmail.com

Jei jums patinka mūsų straipsniai, prašau paremkite mus. Ačiū!