fbpx

Laimingi santykiai įmanomi kiekvienai

„Ačiū už paskaitą-seminarą. Jūsų drąsa kalbėti taip atvirai yra sveikintina. Seminaras neišmatuojamos vertės. Kiekvienas žodis!“ Kristina

 • Kaip SUSITIKTI ir GYVENTI su mylimu vyru ilgai ir laimingai?
 • Kaip sukurti santykius, kurie TĘSIASI?
 • Kaip išlaisvinti moteriškumo galią ir NUKREIPTI į darnių santykių kūrimą?

Seminaro moterims įrašas •  Trukmė 6 val. 

Šis seminaras skirtas moteriai, pasiryžusiai augti santykių srityje.

Jeigu tu: 

 • neturi antros pusės ir nori laimingų santykių, šeimos,
 • gyveni su vyru, tačiau viduje jautiesi neužtikrinta, santykiuose aplanko abejonės,
 • o gal tiesiog norėtum pakelti jūsų jau gražią porą į dar harmoningesnį lygmenį, / vis jauti, kad jūsų pora gali būti dar laimingesnė, tik sunku rasti trūkstamą ingredientą,
 • jauti, jog kitos moterys turi kažką, kuo žavisi vyrai, ką norėtum atrasti ir tu, 
 • nori suvokti moteriškumo esmę ir žydėti, 
 • nori suprasti daugiau apie vyrus, kokias moteris jie veda ir kodėl būna ištikimi, patikimi bei besistengiantys santykiuose,

…tuomet laikas mokytis ir plėsti savo galimybes. 

Kokias temas nagrinėsime? 

 1. Kas traukia vyrą prie moters? Kas sudaro jos vidinio potencialo esmę? 
 2. Ką turi žinoti moteris, norėdama maksimaliai realizuotis santykiuose su vyru ir džiaugtis gyvenimu? 
 3. Iš kur atsiranda kaltinimai, pavydas, konfliktai ir kiti niūrūs santykių komponentai? 
 4. Kaip nepakenkti santykiams ir pasiekti juose naudos abiems pusėms? 
 5. Kokios yra vienatvės ir nesėkmių priežastys? Kaip sukurti santykius, kurie metams bėgant tik gerėja? 
 6. Kaip nebūti savo emocijų auka, sėkmingai jas paleisti ir jaustis laimingai? 

Mano pažadas

Šiame seminare perteikiu viską, ką žinau apie tai, kaip pritraukti nuostabų vyrą ir susikurti ilgalaikę harmoniją. Pirštu parodau spragas ir detales, kurios dažniausiai tempia poros laimę žemyn. 

Sužinosi (arba prisiminsi), kaip elgtis konfliktinėse situacijose su mylimu vyru. Papasakoju, kaip tavo santykiai su aplinkiniais žmonėmis daro tiesioginę įtaką tavo poros gyvenimui. Išmokau efektyvių ir veiksmingų technikų moteriškai energijai ir išminčiai stiprinti. Pradėsi išlaisvinti ir paleisti emocijas užuot jausdamasi kalta dėl to, kad jas jauti. 

Vyras atkreipia dėmesį į moters išvaizdą, tačiau įsimyli jos energiją. Atgaivink ją.

Atsiliepimai po seminaro:

Nei viename seminare nesu girdėjusi tiek atvirumo, nuoširdumo ir nesuvaidinto tikrumo. Tai pats geriausias seminaras, kuriame esu dalyvavusi. K. 

Po Jusu vebinaro, matyt, su kazkokia nauja energija paleidynejau viska su vyrais. Ir, zinoma, automatiskai paleisti teko ir su buvusiu vyru reikaliuku. Griztu namo randu jo praleista skambuti… paskambinu, o jis prasosi pas mane i namus! Aisku, viska supakaves, kad cia tik del karantino ir tik del vaiku, bet as sitame gyvenime nesitikejau isgirsti to sakinio, kad jis nori pareiti namo! Musu vertybes labai skirtingos ir as jo nebenoriu savo namie, bet mane labai nudziugino tokia ivykiu eiga! Aciu Jums darkart uz vebinara 🙏. Ieva

Asmeniškai man, sudėjo visus taškus ant i, pamačiau kur mano energija išsieikvoja ir svarbiausia ką daryti? Kad tai pakeisti! Ir išpuoselėti darnius santykius su mylimuoju ir visa aplinka.

Jurga, nuostabiai, išsamiai, aiškiai, atvirai, nuoširdžiai iškomunikavo savo patirtį. Aš esu pakylėta ir nekantrauju pasidalinti įspūdžiais, kai viską integruosiu į savo gyvenimą! Kaip malonu mokytis ir matyti, tokį pavyzdį. Ačiū ❤️ Kiekviena moteris turėtų pritaikyti  šias žinias sau, nes tai santykių pamatai. Lina

Labai dėkoju Jurgai, kad ji seminaro metu pateikė tokią tikslią, išsamią, lengvai suvokiamą ir išgrynintą informaciją, kurios man taip trūko…🌞😉 Ačiū❤😘😇. Neringa 

KĄ GAUSI ĮSIGYDAMA SEMINARO ĮRAŠUS

– Video įrašai ir audio įrašai (visa medžiaga, dėl jūsų patogumo, paruošta ir žiūrėjimui ir esant poreikiui, tik perklausymui audio formatu).

– 3val. moteriškumas, santykiai, visa esmė.

– 2val. moteris ir emocijos. Praktika, patyrimas.

– 1val. klausimai – atsakymai santykių tema.

– Praktinės dalies instrukcijos PDF dokumentas.

 

Seminarą nusipirkau tik išvakarėse ir vis abejojau ar tai man. Bet tai buvo pats geriausias mano sprendimas. Seniai ieškojau atsakymų kodėl mano santykiai su vyrais tokie sudėtingi. Ir tas išgrynintas ir tiksliai sudelioti žingsniai viską sustatė į savo vietas. Atradau priežastis ir suvokimą ką darau ne taip. Supratau kad daug turėsiu dirbti ta linkme. Labai sužavėjo tavo paprastumas ir komunikacijos aiškumas. Giedre

Visapusiškai ėmiau tikėti, kad tikrai įmanoma sukurti laimingus santykius ir atsirado dar daugiau tikėjimo Savimi ir ryžto eiti link jų sukurimo! Vaida

Pirkau seminaro įrašus. Ir esu tokia dėkinga 🙏♥️ Pirma iš Jurgitos balso sklido toks tikrumas, kad labai lengvai klausėsi ir kiekvienas žodelis buvo suprantamas. Antra tos tiesos ir praktikos kurias pasiūlė Jurgita buvo tokios lengvos, jų mažai, todėl lengva atsiminti ir kasdien nuolat pritaikyti. Trečia paklausiusi aš tarsi atsimerkiau ir realiai pradėjau žiūrėti į vienokias ar kitokias santykių pasekmės. Klausiausi ne vieną kartą. Ir jaučiu, kad viskas 100% yra tiesa kurią galima pritaikyti savo gyvenime. Ačiū ačiū ačiū Jums Jurgita♥️ norėčiau dar ir kitokių vebinarų, nes gyvenu nedidmiestyje. Ieva

Seminaro moterims įrašas •  Trukmė 6 val. 

PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Mano asmeninė patirtis ir praktika su žmonėmis suteikia užtikrintumo tikėti šio seminaro potencialu: jis gali atnešti realius pokyčius į tavo gyvenimą, todėl pirmas 7 dienas siūlau 100% pinigų grąžinimo garantiją.

Viskas, ką reikės padaryti, tai atidžiai išklausyti visą seminarą, kruopščiai atlikti seminaro metu pateikiamas užduotis, sekti nurodytais žingsniais ir vadovautis mano pateiktomis instrukcijomis.

Jeigu po viso šito tau atrodys, kad siūlomos žinios ir metodika neturi galimybės pakeisti tavo gaunamų rezultatų, reiškia, aš kažką darau ne taip. Todėl jei kreipsiesi ne vėliau kaip praėjus 7 dienoms nuo seminaro įsigyjimo  – grąžinsiu tau visus sumokėtus pinigus.

Esu įsitikinusi, kad įgysi reikiamus įrankius potencialui savyje realizuoti. Tau nereikia tuo tikėti.

Visą riziką prisiimu aš, tau telieka dalyvauti visu 100% ir patirti transformaciją.

Lektorė jurga lukoševičienė adomo (1978m)

Manau, kad mes moterys tikrai nesame kaltos dėl to, kad dažnai santykiai tampa sudėtingi ar visai nesidėlioja. Tai tiesiog pasekmė nuo vaikystės matyto šeimos modelio ir auklėjimo, visuomenės dėliojamų stereotipų, asmeninių išskirtinių įvykių sekos, palikusių užspaustas emocijas, suformavusių nepalankią santykiams pasaulėžiūrą ir žalingus pamatinius įsitikinimus. Visa tai įmanoma pakeisti, paleisti ir pereiti į kitą gyvenimo kokybę. Žinau, nes pati tai išgyvenau.

Po savo asmeninės transformacijos, kurioje perėjau ugnį ir ledą, jaučiuosi labai užtikrinta, ką reikia daryti, jei moteriai norisi gražios, laimingos santuokos ir stiprios, harmoningos šeimos. Daug savo istorijos detalių aprašiau bestseleriais tapusiose knygose (Jurga Adomo “AŠ+MB=AŠ” ir “AŠ-MB=Nauja pradžia”).

Supratau, kas yra moters ir vyro santykiuose tikrai efektyvu, o kas neturi jokios vertės. Pavyzdžiui moters išvaizda visada stipriai pervertinama. Daug kas kalba apie moters vidinį grožį, moteriškumą, bet nepasako konkrečiai, kas tai yra? Kaip tai ugdyti? Aš suvokiau, kaip galima išmokti tikrojo moteriškumo, kuris padeda ne tik pritraukti sutuoktinį, bet ir vėliau laimingai puoselėti ilgametę santuoką. Eiti kartu per gyvenimą, auginti vaikus ir jausti džiaugsmą.

Mano asmeninio keitimosi, moteriškumo, sąmoningumo, dvasinio tobulėjimo, sielos augimo kelias buvo tobulai nuožmus. Virš dvidešimt dienų badavimas geriant tik vandenį, asmeniniai mokytojai, susitikimai su nušvitusiais žmonėmis, meditacijos (penki Vipassanos meditacijos kursai ir kitos meditacijos), iniciacijos, paskaitos, seminarai (Lietuvoje ir užsienyje), knygos… Tiesiog suvokiau, kad turėjau labai mažai laiko. Tada man buvo jau virš trisdešimt ir jaučiau, kad buvo likęs tik vienas šansas išbandyti dar vieną draugystę ir arba šeima, arba vieniša amžiams. Todėl panorau šiam šansui maksimaliai pasiruošti. Kaip olimpiadai.

Po kelių metų intensyvaus darbo su savimi pasijaučiau išsprendusi vidines problemas, kurios stodavo skersai kelio į gražių santykių kūrimą. Po viso to netrukau sutikti nuostabaus vyro. Idealiai tokio, kokį buvau apsirašiusi savo svajonių sutuoktinio faile. Pasipiršo vos po pusmečio draugystės, po metų susituokėme ir planavome pirmagimį.

Dabar jau skaičiuojame septintus santuokos metus ir auginame dvi dukras. Mūsų santykiai tik gerėja ir toliau vystosi į dar didesnę harmoniją ir bendrystę. Matau, kaip puikiai pasiteisina viskas, ko jau esu išmokusi. Nuolatos tobulinuosi papildomai. Mokiausi dviejose JAV emocinio lavinimo mokyklose: „The Release Technique“ ir „The Sedona Method“. Pedagoginę patirtį įgavau dėstydama bakalauro ir magistro studentams keliose Lietuvos akademijose (VDA, VDA KF, LMTA). Taip pat bendradarbiavau su psichologais dirbant “Kūrybinių partnerysčių” projekte (remiantis aštuonerius metus Jungtinėje Karalystėje vykdytos programos „Creative Partnerships“) padedančiame mokytis ir integruotis į kolektyvinę veiklą, sudėtingesnės psichikos paaugliams.

Šiuo metu vedu paskaitas ir asmenines konsultacijas moterims santykių klausimais.

Sulaukiu labai daug dėkingumo ir atsiliepimų apie moterų pokyčius, kai jos pradeda taikyti mano perduodamus mokymus. Dėl to nusprendžiau pasidalinti žiniomis su dar platesne auditorija ir surengti šį viešą internetinį seminarą.

Visoms sakau, kad jei pavyko man, vadinasi pavyks kiekvienai.

Apie Jurgą Lukoševičienę Adomo žiniasklaidoje:

Rašo žurnalas Žmonės
https://www.zmones.lt/naujiena/jurga-adomo-ir…

Skaityti straipsnį Lila.lt portale
https://lila.lt/2019/01/jurga-adomo…

Rašo konferencija Išdrįsk pradėti
https://isdriskpradeti.lt/isdrisau-pradeti/jurga-adomo…

Rašo Lietuvos ryto portalas:
https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/likimai/2020/01/09…

Rašo 15min.lt portalas:
https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/jurga-adomo…

Rašo TV3 portalas:
https://laikas.tv3.lt/lt/info/15696/pokalbis-su-rasytoja-jurga…

Seminaro moterims įrašas •  Trukmė 6 val. 

Jei turi klausimų, tai parašyk man:
Žinutę Facebooke https://www.facebook.com/Jurga.Lukoseviciene
Laišką info@lila.lt
Jei iškils techninių klausimų paskambink +370 682 48925 Rytis

Pasidalink šia nuoroda su kitomis moterimis, kurioms šį tema yra aktuali.

>