– „Kaip atskirti tikrus draugus?”

Šis klausimas lengviausias ir atsakymą į jį dar prieš šimtą metų žinojo kiekvienas pradinukas. Jis skamba paprastai: „Draugą nelaimėje pažinsi“.

Tačiau šiandieninėje virtualioje visuomenėje turbūt… jokių nelaimių niekam neatsitinka? Na, galima pamesti savo „aijajaifoną“. Gali staiga dingti internetas. Arba elektra. Draugas juk Tau kibiro interneto (arba elektros) neatneš… Todėl sunku nustatyti, kuris draugas TIKRAS.

O jei rimčiau – tie, kurie neužsičiaupdami Jus giria („oi, kokia Tu graži (-us)…” ), dažniausiai nėra jokie Jūsų draugai. Tikram draugui Jūsų grožis nelabai turi rūpėti. Nes grožis (kalbu apie fizinį grožį), apskritai nėra jūsų nuopelnas.

Tikras draugas yra tas, kuris atsiras tada, kai Tau tikrai bus sunku ir, pamiršęs savo svarbius reikalus, bus kartu tiek, kiek reikės.

Tikras draugas yra tas, kuris nebijos Tau pasakyt tiesos, nepaisant, kokia karti ji atrodytų. Kai kurie žmonės galvoja, kad melas dažnu atveju yra geriau už tiesą. Ir tai vadina „melu vardan tiesos“. Bet „kariauti dėl taikos yra tas pats, kas užsiimti seksu dėl nekaltybės”. Meluoti vardan tiesos yra lygiai tas pat.

Tikri draugai – nuostabu. Bet šioje vietoje nepamirškime dar vieno dalyko, kurį irgi pateiksiu žinomu posakiu: „Parodyk man savo draugus ir aš pasakysiu, kas esi Tu”.

Kai Tu pats sau tapsi pačiu geriausiu draugu, Tau nebereikės rūpintis tuo, kurie draugai yra geri, o kurie nelabai.

Geros dienos 🙂

Rojus Čia.

Jei jums patinka mūsų straipsniai, prašau paremkite mus. Ačiū!