Iki trisdešimties išbandžiau beveik viską, kas man turėjo garantuoti laimingą gyvenimą. Tapau reklamos agentūros kūrybos direktore, vėliau sukūriau savo verslą. Lankiausi aukštuomenės vakarėliuose ir prabangiai keliavau po užsienio šalis. Pirkau brangius drabužius ir batus. Tačiau vis labiau jutau niekaip neužkemšamą tuštumą širdyje. Ir vis didesnę baimę, kad taip niekada ir netapsiu laiminga.

Kai sukako trisdešimt treji – bum! Sugriuvo sveikata, santykiai ir karjera. Viskas apsivertė. Pasinėriau į giliausią emocinę duobę gyvenime. Reikėjo kažkaip iš jos krapštytis. Teko labai daug sau prisipažinti, išgyventi. Turėjau peržiūrėti savo vertybes. Šiuo periodu parašiau dvi knygas (AŠ+MB=AŠ ir AŠ–MB=Nauja pradžia).

Mano istorija tapo „bestseleriu“. Taip suvokiau, kad vertingiausia, kuo galiu pasidalinti su pasauliu, yra mano patirtis.

Dabar man jau keturiasdešimt. Jaučiuosi radusi, ko ieškojau. Sutikau mylimąjį, su kuriuo susituokėme ir susilaukėme dviejų dukryčių. Suvokiau savo talentus ir kaip galiu juos tinkamai, tarnaudama žmonėms naudoti. Dabar žinau, kaip kurti gyvenimą – tokį, kokio noriu. Ir noriu tuo pasidalinti su Tavimi.

Jurga Adomo

Kontaktai ir mokėjimo informacija

Jurga Lukoševičienė
Individualios veiklos pažymėjimo Nr. 933364
Banko sąskaita LT97 3500 0100 0623 4029
Telefonas: +370 698 31374
El. paštas: info@lila.lt