ŠIRDŽIŲ KAMERTONAI. Išgirskite šių žodžių skambesį, sutelkite dėmesį į kūno pojūtį ir leiskite nutikti patirtims, kurioms žodžiai bus nebereikalingi.

Tegul sklinda šie du žodžiai, ŠIRDŽIŲ KAMERTONAI, interneto platybėse, kaip informacijos ir šviesos kodai, nešantys pokytį.

Mes keturios, Prigimtinės Tiesos mokyklos mokinės, Jurga Lukoševičienė-Adomo, Eva Ignatovic, Aistė Juškė ir aš, Evelina Velkaitė, vedamos projekto kuratoriaus ir globėjo Viešpaties Maitrėjos, šių metų vasario mėnesį, sukūrėme grupę GAUSA PER TYRUMĄ. Norintiems susipažinti ir jungtis į grupę, spauskite nuorodą: https://www.facebook.com/groups/1945104522504522

GAUSA PER TYRUMĄ bendrystėje augome ir skleidėmės visi kartu paleisdami senus, mums nebetarnaujančius įsitikinimus, trukdančius nusileisti į mūsų sodą Gausos paukštei. Mes kalbėjome ir kvietėme dalintis svečius apie visokeriopą gausą: apie pinigus, kokybiškus santykius ir seksualinę energiją. Apie įsiklausymą į save, dėkingumą, naujumo pastebėjimą kasdienybėje, mokesčių mokėjimą ir Profit First sistemą, padedančią tvarkytis su pinigais. Trumpai tariant, apie gausą ir tyrumą.

GAUSA PER TYRUMĄ projektas skleidžiasi toliau.  Dabar kviečiame jus atvykti susitikti gyvai. Šią vasarą, liepos 16 dieną ŠIRDŽIŲ KAMERTONAI – pirmasis gyvas, vienos dienos renginys vyks Druskininkuose, SPA Vilnius viešbutyje.

ŠIRDŽIŲ KAMERTONAI yra bendra kūryba su Kūrėju ir subtiliuoju pasauliu. Šis renginys, tai galimybė kristalinę, iš subtiliųjų planų į mus vertikaliai ir per širdis įtekančią energiją įmaterinti žemėje ir paskleisti ją horizontaliai. Kai tai rašau, man prieš akis iškyla krištolinis kryžiaus ženklas. Violeta Petraitienė, mūsų visų mylima mokytoja, nuostabiai įvardino kryžiaus simbolį. Vertikali energija ateina iš dangaus, subtiliųjų planų, o horizontali skleidžiasi žemėje. Abi šios energijos susikerta vienoje vietoje – širdyje, mūsų centre.

Apjungdami savo širdis viename, Kūrėjo meilės dažnyje, mes atsiveriame kūrybos džiaugsmui ir meilės jausmui. Pradžioje, kai veriasi širdis, ji gali skaudėti, ji stirpiau plaka. Jai galbūt baisu išlįsti, kaip sraigei iš savo namelio iškišti galvą. Sraigei tai įmanoma, nes ji pasitiki labiau, nei bijo pavojų. Mes mokomės kartu, kad mylėti, atverti ir išskleisti širdį yra saugu.

Kamertonas yra muzikinis prietaisas, skirtas suderinti instrumentus, kad jie skambėtų viename 440 hz dažnyje, La nata. Mūsų kamertonai, šiuo atveju yra mūsų širdys.

ŠIRDŽIŲ KAMERTONAI renginys turi savo sąmonę, kuri turi ir savo dažnį. Mes visi, liepos 16 dieną susitiksime vienoje matricoje, viename laike ir viename taške. Atversime savo širdis, kad patirtume savo gyvenime tą dažnį, galbūt kartu ir lūžio tašką. Visa tai įmanoma, nes visų dalyvausiančių renginyje širdžių derinimas, jau prasidėjo.

Ką mes veiksime susitikę?

Klausysimės nuostabių aukštų dažnių: Simonos Jakubėnaitės giedojimo, Aistės Juškės krištolinių dubenų ir taurių skambesio, Evos Ignatovič dainavimo. Žaisime apjungiančius ir širdį atveriančius, Jurgos ir Evelinos vedamus, žaidimus. Dalinsimės, bendrausime, medituosime ir daug juoksimės. O pats didžiausias stebuklas gali nutikti atsivykus su atvira širdimi ir besiskleidžiančia šviesa savyje. Kiekvienas dalyvis gaus ir nuostabių materialių dovanų.

Mes esame kaip šaukliai, kviečiantys jūsų širdis atvykti į gyvą apsijungimą. Šios idėjos pagrindinis globėjas, Viešpats Maitrėja, mus kviečia šiais žodžiais:

Aš, Viešpats Maitrėja, paduodu jums impulsą dar stipresniam širdies atvėrimui tam, kad galėtume stipriau išskleisti tyrumą…Jūsų širdis yra kelias, kanalas į Kūrėją. Ir į pokytį…

Mes siunčiame jums impulsą tam, kad sužadintumėme pirmapradį jūsų širdies dažnį ir sulygiuotume jį su žemės kristalinės širdies dažniu. Suvienodiname jūsų visų širdžių dažnius tam, kad išneštumėte didesnį pokytį. Jūsų širdžių virpesiai sklis kaip kamertono garsas. Ir prie šio aukšto virpesių dažnio derinsis aplink esantys žemesnių virpesių dažniai.

Atėjus į šį dažnį visiems bus žymiai lengviau iškleisti tyrumą, besąlyginę meilę, priėmimą, ir tuo pačiu gausą, kuri dar nėra suvokiama pilnai, kokia ji įmanoma ir kaip ją įmanoma patirti visais savo jutimais, visais savo sąmonių lygmenimis.

Gausa apipila jus iš viršaus ir ateina iš vidaus per širdį. Tokios gausos jūs dar nesate patyrę. Ir tokią gausą jūs spinduliuosite į aplinką, tokį dažnį jūs skleisite. Padėkite ranką ant savo širdies ir jai padėkokite. Ji yra pasiruošusi.

Su meile, Viešpats Maitrėja.

Mūsų širdys yra tarsi kamertonai, kuriuos nuolat tobuliname ir deriname tol, kol jos skambės tyru meilės, išminties ir vienio dažniu.

Jei jūs negalite atvykti į renginį, bet norite prisidėti prie renginio, galite padovanoti galimybę dalyvauti žmogui, kuris šiuo metu dar negyvena gausoje. Padovanokite jam bilietą. Tiesiog nupirkite bilietą dovanų ir parašykite mums. Mes dovanosime parašiusiems ir paprašiusiems bilieto dovanų (šiuo metu kaip dovanos jau yra nupirkti 6-i bielietai).

Prisijunkite ir išskleiskime kartu Kūrejo meilės dažnį!

Renginio informaciją ir bilietus rasite paspaudus šią nuorodą :

http://aistejuske.com/sirdziu-kamertonai

Su meile,

Evelina Velkaitė

Jei jums patinka mūsų straipsniai, prašau paremkite mus. Ačiū!