Urta Dorotėja

Tibeto medicinos terapeutė ir Gyvenimo Meno mokytoja.

„Didžiausia dovana, kurią atradau gyvenime – tai meditacija, nes būtent jos dėka išmokau priimti save ir pasaulį, jos dėka realizuoju save ir jaučiuosi laiminga. Manau, jog kiekvienas pasaulio žmogus ieško savęs ir labai norėčiau, kad kiekvienas save surastų. Gyvenimo meno žinios padeda įgyti daugiau sąmoningumo, energijos ir gyvenimo pozityvumo. Pasirinkau studijuoti Tibeto mediciną, nes labai myliu tibetiečius ir jų unikalią amžinų vertybių kultūrą. Tibeto medicina suteikia žinių apie tai, kaip būti sveikam ir laimingam. Dėl to Gyvenimo Menas ir Tibeto medicina vienas kitą papildo.

Tikiu, jog būtent sąmoningumas padeda žmonėms tapti laisviems nuo pykčio, baimės ir liūdesio. Tada galime patirti tikrą gyvenimo džiaugsmą. Svarbiausias uždavinys mano gyvenime –perduoti žmonėms žinias, kurios jiems išties galėtų padėti būti laimingiems.

Dabar kartu su vyru pradėjome rengti keliones į Indiją ir Nepalą. Svarbiausias mūsų kelionių tikslas – kad kiekvienas ten atvykęs nesijaustų esąs tik turistas, bet išties pamiltų tą naują kraštą ir jame gyvenančius žmones. Kitaip tariant, pasijustų lyg būtų grįžęs namo.“

Artimiausia organizuojama kelionė į Nepalą – jau balandžio 11–26 d.:

 https://www.prithvi-seeds.com/Nepalas/

Urtos Dorotėjos kursai „Menas būti laimingam“ Vilniuje:

https://www.facebook.com/events/315900629028813/

Jei jums patinka mūsų straipsniai, prašau paremkite mus. Ačiū!