Jurga Lukoševičienė Adomo

Simona Ampiainen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kviečiame į antrąjį „Išdrįsk pradėti“ bendraminčių susitikimą!

Susitikimo tema – TIKSLAI. Kokių tikslų sieksiu savo gyvenime? Kaip juos teisingai įsivardinti ir vizualizuoti? KĄ SVARBU ŽINOTI, KAD NORAI TAPTŲ REALYBE?

Vakaro turinys:
– ĮKVEPIANTIS POKALBIS su viešnia Simona Ampiainen – emocijų paleidimų trenere, po 15 metų versle pasukusia visai kitu profesiniu ir asmeninio tobulėjimo keliu.
– PRAKTINĖS DIRBTUVĖS su lektore, rašytoja Jurga Lukoševičienė Adomo, kuriose sužinosite, kaip įsivardinti norimus tikslus ir ką daryti, kad svajonės virstų tikrove.

Knygų autorė ir lektorė JURGA LUKOŠEVIČIENĖ ADOMO surengs praktines dirbtuves – KĄ SVARBU ŽINOTI, KAD NORAI TAPTŲ REALYBE daug greičiau ir lengviau.

Jurga pasidalins žmonių pamėgta metodika, išvystyta JAV milijonierių sutuoktinių poros Jon ir Missy Bucher. Jie yra savo norų įgyvendinimo meistrai jau daugiau nei trisdešimt metų. Nuo nulio sukūrė savo finansus, keturių vaikų šeimą, tarpusavio santykius, sveikatą, verslus, charakterius, norimą išvaizdą, dvasingumą, aplinką, kurioje gyvena ir viską, viską ką tik sugalvoja.

Norite sužinoti ir jūs, kaip jiems tai pavyksta? Turit unikalų šansą apie tai išgirsti ir net gyvai išbandyti sausio 16 d. Vilniuje.

Atsineškite užrašinę ir rašiklį!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKARO VIEŠNIA: SIMONA AMPIAINEN „NET TRIS KARTUS PAKELTAS ATLYGINIMAS MANĘS NESULAIKYS”

Emocijų paleidimų trenerė. Šią dieną vedamais mokymais įmonėms, mentoryste ir konsultacijomis Simona siekia ilagalaikio rezultato ir pokyčių. Taip pat dirba emocijų paleidimo instruktoriaus Ryčio Lukoševičiaus plėtros bei renginių organizavimo ir konsultantų komandoje. Veda konsultacijas šį gyvenimo tarpsnį pasimetusiems ir suabejojusiems savo vidiniais resursais žmonėms. Ir tuo jos gyvenimo vizija nesibaigia, šiandien ji žino, kad tai tik labai įdomaus kelio pradžia. 

Iki tol Simona daugiau nei 15 metų praleido versle, iš jų 12 metų vadovaujančiose pozicijose. Dirbo komandose atidarant tarptautinius mažmeninės prekybos tinklus Lietuvoje ir už Lietuvos ribų. Tiek profesiniai, tiek asmeniniai pasiekimai džiugino, siūlomos galimybės buvo neribotos, bet iki „gyvenimo prasmės“ vis kažko trūko. Net ir tuomet, kai pagaliau gavo išsvajotą poziciją, kuomet net pamiršo paklausti, kiek už tai mokės.

 

 

 

 

2019 01 16        18:30        Vilnius